בושם לגברים – מלאכת מחשבת של ממש

בחירת בושם היא מלאכת מחשבת של ממש, למעשה כאשר אנחנו קונים לאדם קרוב אלינו בושם אנחנו מראים לו את כמות הדאגה והאכפתיות שלנו אליו.

בושם הוא לא רק דרך להריח טוב יותר, מדובר בדרך חיים של ממש. באמצעות שימוש בבושם גברים רבים מוצאים את עצמם מעלים את הדימוי העצמי שלהם ומרגישים הרבה יותר טוב. 

במהלך כתבה זו נסקור איך למצוא את הבושם המושלם ביותר, מה זה בעצם בושם ואיך הוא משפיע על הדימוי וטיפוח הגוף הגברי. הישארו איתנו!

אף גבר לא יכול להכחיש – בושם לגברים

אף גבר כבר לא יכול להכחיש את זה, כולנו אוהבים לטפח את עצמנו. להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמנו, בין אם במריחת קרמים, טיפולי גבות, הורדת שעווה מהרגליים ואפילו דרך בישום איכותי ונעים.

בשחר ההיסטוריה בושם היה נפוץ יותר בקרב נשים אך עם זאת אנו רואים בעשורים האחרונים עלייה בקרב גברים רבים אשר מתעניינים גם הם בטיפוח עצמי ומתחילים להשקיע בעצמם ובטיפוח האישי שלהם.

טיפוח אישי לא מסתכם אך ורק בללכת אחת ליומיים לחדר כושר ולעשות פוזינג אל מול המראה, גם לא רק בביגוד איכותי ומקורי – טיפוח אישי הוא בעצם טוטאל לוק. שילוב של כל הדברים יחד עם בושם מנצח ששובר שגרה ונותן לכולם להריח ולהבין מי בסביבה.

בחירת בושם – איך לבחור בושם לגבר שלך?

בחירת בושם לגבר שלך היא לא דבר קל, האופציה הקלה והמהירה היא לקנות לו את אותו הבושם שהוא שם כל הזמן. אך עם זאת, לפעמים אנחנו רוצים לשנות ולגוון. איך בכל זאת נדע איך לקלוע אל הטעם שלו?

  1. התייעצות עם איש מקצוע – תוכלי לברר עם איש מקצוע על בשמים דומים לבושם אותו הגבר שלך שם עד עכשיו. תוכלי לקבל הכוונה לבשמים נוספים אשר נמצאים תחת אותו ז'אנר של אותו בושם – כך תדעי שאין סיכוי שהגבר שלך לא יאהב את הבושם.
  2. חברים – תוכלי לבדוק עם חברים האם יש בושם שיצא לו לדבר עליו לאחרונה, האם הם יודעים משהו אודות הרצונות שלו.
  3. רשתות חברתיות – אפשרות נוספת היא לבדוק ברשתות חברתיות – לינקדין, טוויטר ופייסבוק על בשמים שכיחים ופופולריים. יכול להיות שאחד מהם תהיה הבחירה המושלמת עבור הגבר שלך.
  4. את גם יכולה לשאול אותו – אנחנו מבינים את הכיף בלהפתיע את הגבר שלך, אך גם לקנות לו בושם שהוא רצה יכולה להיות מתנה טובה גם ללא הפתעה. תשאלי את הגבר שלך האם הוא רוצה בושם מסוים.

לא חייב להשקיע מאות שקלים – מינטו טוקיו

כמו שכבר אמרנו בהתחלה, בחירת בושם לגברים היא מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם צריכים להתייחס אליה. אחד הדברים שמרתיעים אותנו עת רכישת הבושם הם המחירים המופקעים שמציעים רשתות הפארם.

אחד הרשתות החדשות כיום בארץ היא מינטו טוקיו – מינטו טוקיו הוא מותג עולה צעיר ומרענן. המוטו של מינטו טוקיו הוא "צעירים למען צעירים". המותג הוקם על ידי חברה צעירים במטרה לשבור את המחירים בשוק הבשמים ולספק בשמים איכותיים במחירים שכל אחד יכול לשלם. 

אתם לא צריכים לוותר על הריח והאיכות של הבשמים שאתם אוהבים, מינטו טוקיו יחד עם צוות פיתוח פיתח ריחות רבים אשר נמצאו בהשראת בשמים מובילים בעולם. למה לכם לשלם יותר כאשר אתם יכולים להנות ממוצר אחר אשר נמצא בהשראת אותו בושם?

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !