תקנון

תנאי שימוש באתר "minato-tokyo.co.il"
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד. 

מדיניות ביטול 

במידה והינך מעוניין לבטל את ההזמנה טרם קבלתה, החזר הכספי יוחזר באשראי בלבד פחות 5% מסך העסקה.

ניתן לבצע החזרה באחד הסניפים שלנו עד 14 יום מקבלת ההזמנה בצירוף החשבונית המקורית

חשוב לשים לב! התווית והאריזה המקורית שהגיעו עם הפריט נמצאים בשלמותם וכמובן, יש לוודא שלא נעשה כל שימוש ושלא נגרם שום פגם/נזק לפריט.

ניתן לקבל את החזר כספי תוך 14 ימי עסקים ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית .

לא ניתן יהיה להחזיר מוצר פתוח – אשר נעשה בו שימוש כלשהו מבחינת שימוש בבושם

*החזרות-

במקרה שהבושם שקיבלת לא לטעמך ניתן להחזירו אלינו ולקבל החזר כספי מינוס 5% מסך העסקה (לא כולל עלות המשלוח העומדת על 40 שח)

החזר כספי ינתן תוך מקסימום 14 ימי עסקים מרגע קבלת המוצר  (כפוף לחוק הגנת הצרכן)

 

יש לשים לב, לקוחות אשר שילמו בכרטיס דיירקט לא ניתן יהיה לזכותם הם יהיו רשאים לזיכוי למימוש באתר.

חשוב לנו לציין כי לפני רכישת בושם אנו מאפשרים וממליצים לרכוש את דוגמיות הבשמים על מנת שתוכלו לבחור מה הריח המתאים עבורך.

החלפות-

ניתן להחליף את הבושם באחת החנויות שלנו בתנאים הבאים.

חשוב לשים לב! התווית והאריזה המקורית שהגיעו עם הפריט נמצאים בשלמותם וכמובן, יש לוודא שלא נעשה כל שימוש ושלא נגרם שום פגם/נזק לפריט.

לא ניתן להחליף דוגמיות

יש לשלוח את המוצר באריזתו המקורית בשילוב חשבונית המקור בדואר רשום לכתובות: דוד המלך 13 נתניה 

לאחר שנקבל את המוצר ונאשר את תקינותו ניצור עימך קשר על מנת לספק הזמנה חדשה תוך 7 ימים ממועד אישור קבלת המוצר בחברה.

אישור קבלת המוצר יהיה במייל תוך 7 ימים

חברת מינטו טוקיו שומרת לעצמה את הזכות לסרב להחלפות ותמורות מוגזמות

 

לפרטים נוספים [email protected]

051-2382911

1. קדימון

אתר "minato-tokyo.co.il" )להלן "האתר"( הוא אתר המשתמש כחנות אינטרנטית למוצרי קוסמטיקה ובישום )( ייצוגי עבור "מינאטו מארקטינג" חפ: 558416046 והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר
שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר " minato-tokyo.co.il" ואין
לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "minato-tokyo.co.il ".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

  • תמונות האתר הינן להמחשה בלבד – ואינן מחייבות את האתר , החברה תעשה את מירב המאמצים לספק ללקוחותיה את מירב התמונות המשקפות את המוצר .

4. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "minato-tokyo.co.il" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה )ראה סעיף 3( למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי

השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

minato tokyo

minato-tokyo

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שלכם".

9. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז )במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים( ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

10. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

11. מחירים ומשלוחים

מחירי המוצרים כוללים מע״מ על פי הדין.

החברה רשאית להציע באתר מבצעים והטבות וכמו כן, רשאית בכל עת להפסיק אותם ללא כל צורך בהודעה מוקדמת

בעת עדכון סל הקניות, החברה שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת ללקוח אודות הסל שנטש, באמצעות שליחת מייל וואטספ לכתובת ולטלפון שהוזנו.

  • החברה עובדת עם חברת שליחויות פרטית אשר מגיעה עד בית הלקוח בתיאום מראש, יש לשים לב שעל אחריות הלקוח להיות זמין בטלפון על מנת ששליח החברה יוכל למסור לו את החבילה ולתאם את הגעתו. במידה והלקוח לא עונה לטלפון שלו עקב חוסר זמינות\ טעות במספר הטלפון שהזין למערכת האתר החבילה תחזור להנהלת האתר והלקוח יאלץ לספוג עלות נוספת של משלוח.
  • ההזמנה תסופק לאחר שהסתיים תהליך הרכישה בתנאי שקליטת ההזמנה בוצעה כפי שצריך, שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ובתנאי שחברת האשראי אישרה אותו ואת העיסקה בישראל.
  • החברה לא יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח.

 

12.מוצרים

כל המוצרים בתוך האתר אינם המוצרים המקורים של החברות. וכי אנו מדגישים שאלה לא מוצרי מקור אלא מוצרים מקוריים של החברה הנ״ל.

כל המוצרים באתר מיוצרים ע״יסנסיישן יצור ושיווק בע״מSENSATION MANUFACTURE & MARKETING LT ח.פ 514677079. עבור החברה הנ״ל מינאטו מארקטינג ח.פ :558416046

13.דיוור

בעת הרשמה לאתר או בעת הקניה, מוצעת אפשרות הרשמה לדיוורים הרשמיים של האתר. באם הלקוח מעוניין להסיר את עצמו מן הדיוור לאחר שנרשם, הוא יכול לעשות זאת בקלות דרך הלינק בתחתית הדיוור שהתקבל.

דיוורים יעשו באמצעות מייל

דיוורים יעשו באמצעות SMS לטלפון הנייד של הלקוח לאחר שאישר קבלת דיוור.

דיוורים יעשו באמצעות ערוץ WhatApp