משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

3 טיפים מנצחים לבחירת בושם

בחירת בשמים לנשים היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש, בדיוק לשם כך המומחים של מינטו טוקיו ריכזו עבורך שלושה טיפים לבחירת בושם מנצח. שנתחיל?

הבנה בסיסית של הז'רגון

  1. אם הפחד הוא המחסום העיקרי העומד בינך לבין המסע שלך במעבר הניחוחות, הנה לימוד מהיר של הבנת מבנה הבושם והניחוח (למשל עליון, אמצעי ותחתון). השכבה העליונה היא בעלת הריח החזק ביותר שתריחי כאשר תרססי לראשונה בושם והוא מתאדה תוך 15 דקות ומפנה את מקומו לשכבה האמצעית. השכבה האמצעית, הלב של הבושם וגם נקראת גוף הבושם, נשארת דומיננטית ונועזת למשך כמה שעות. כשהאמצע מתפוגג, נשארת עם השכבה התחתונה – הריחות העשירים והכבדים האלה שנשארים עד סוף היום.

לכן, אם את רואה בושם על המדף שיש לו שכבת ניחוח עליונה שאת אוהבת (וניל לדוגמא ) עם ניחוחות אמצע ובסיס שאת שונאת (ורדים במקרה הזה), סביר להניח שהניחוח, אחרי כמה שעות, עשוי להריח כמו משהו שאת שונאת. לחלופין, אם את שונאת את הריח העליון אבל אוהבת את כל שאר הניחוח, בסופו של דבר את תאהבי אותו בסך הכל. ובכל זאת נסי לא להעלות על דעתך: בסופו של דבר לא מדובר על כל שכבת ריח בנפרד, אלא איך כולם עובדים ביחד.

הריחי את הבושם מחוץ לחנות

  1. לעולם אל תריחי את הבושם בחנות. הריח בחנות יכול להיות מבלבל ותערובת של ריחות אחרים. חישבי על זה – איך את באמת יכולה להריח את שכבות הניחוחות הטהורות של הבושם כאשר הוא מתערבב בענן של ריחות מעופשים אחרים? במקום זאת, רססי אותו ותברחי החוצה. במקום להשפריץ כל כך הרבה אופציות כשאת עוברת במעבר הבשמים, רססי כל אחד מהניחוחות על הסטריפ ניסיון ועזבי את החנות. כשאת מריחה את הבושם באוויר הצח, לא רק האף שלך יקבל הזדמנות להתאפס, אלא יהיה לך רושם יותר טוב כיצד הבושם יתלבש בחיי היום יום. בונוס נוסף: שמירה על מקלות הטסטרים עוזרת לך לעקוב אחרי הבחירות שלך, במקום לנסות לזכור איזה ניחוח ריססת על איזה חלק מהגוף.

צאי איתו החוצה והמשיכי בשגרת היום

  1. צמצמת את האפשרויות אבל אינך יכולה לקבל החלטה סופית? קחי את מקלות הטסטרים שרוססו בבשמים לא מזמן, שימי אותם בכיסים נפרדים והמשיכי כרגיל בשגרת היום. כן, זה אומר לעזוב גם את הקניון. תעשי סידורים, קבעי לבראנץ' עם חברות או צפי בנטפליקס באיזה בינג' מעניין (או שתעשי את שלושתם ותהני מהחיים הטובים). המשיכי להריח את הניחוחות תוך כדי תנועה. בדרך זו את יכולה לבדוק את הריחות תוך כדי התפתחות ולוודא שאת עדיין אוהבת אותם. אלא אם כן מופיע מייד המועדף הברור, המתיני יום שלם לפני שתבחרי – מה שידמה את האופן בו באמת תשאי את הניחוח.

אם את די בטוחה שיש לך זוכה מאושר, עשי בדיקת עור אחרונה כשאת חוזרת לחנות – השפריצי את הבושם על נקודות הדופק שלך: הצוואר, מפרקי הידיים, המרפקים הפנימיים ובניגוד למה שאת כנראה עשית תמיד, אל תשפשפי אותו, החיכוך מחמם את הבושם ומשבש את הכימיה של הריח. המתיני כ-30 דקות לאחר שריססת את הבושם (אפשר לעשות קניות אחרות בקניון שדחית או סוף סוף להחזיר שיחה לאמא שלך בחזרה) לפני שאת מוכנה לרחרוח הסופי והמובהק. לא רק שהשכבה העליונה של הניחוח כבר התנדפה במהלך הזמן הזה, אלא ששאר השכבות יתערבבו עם הריח הטבעי שלך ויהיה לך מושג טוב יותר כיצד הוא יחיה על עורך. אם את עדיין אוהבת את זה לאחר כל המסע הזה, אז מגיע ל מזל טוב! עשית את זה. סופסוף מצאת את ניחוח החתימה הבא שלך, או לפחות ריח חדש שאת מספיק אוהבת להשפריץ מידי פעם.

 

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !