איזה כיף שבחרתם להצטרף לתוכנית השותפים של Minato Tokyo!
בתוכנית השותפים שלנו תוכלו לשתף ידע איכותי לחברים ולקהילות שלכם – ולקבל תשלום עבור כל הפניה.

תוכנית השותפים שלנו ("התוכנית") נועדה לעודד אתכם לקדם את המוצרים שלנו, להביא אותנו לקהלים חדשים ולוודא שאתם מקבלים תגמול על הפעילות שלכם. הבהרה חשובה: אין יחסי עובד – מעביד בין Minato לבין החברים בתוכנית השותפים של Minato.
המשמעות היא שעליכם לשלם את כל המיסים העלולים לחול על התשלומים מאיתנו, כמו כן אתם רשאים לשווק מוצרים נוספים של חברות נוספות, ואנחנו רשאים לצרף לתוכנית משווקים נוספים.

היקף היחסים
בעברית פשוטה: כל משווק הוא קבלן עצמאי\פרילנסר.
בעת ההצטרפות לתכנית, ואישורנו, תתמנו כגורם שאינו בלעדי, ותפעלו להפניית לקוחות פוטנציאליים חדשים לרכישת המוצרים והשירותים שלנו. כגורם השותף שלנו, אינכם רשאים להציג את עצמכם כחלק מ- Minato Tokyo, ואינכם רשאים ליצור שום התחייבות מטעם Minato Tokyo.
אנחנו משקיעים בשותפים שלנו – נשמח שזה יהיה הדדי.
תשקיעו זמן בקידום המוצרים והשירותים שלנו, ותעשו זאת באיכות טובה;
אם נגלה כי חומר הקידום שלכם הוא בעייתי, פוגעני, לא חוקי או מעורר יכולת להתנגד אחרת, אנו עשויים להפסיק את השתתפותכם בתוכנית.
אתם מצהירים ומתחייבים כי אתם מסוגל להשתתף בתוכנית, שתפעלו רק באופן חוקי, בנאמנות, ושלא תפגעו בזכות כלשהי של קניין רוחני או תפעלו בכל מעשה מטעה בעת השתתפות בה.

תשלום
תשלום עבור לקוחות שרכשו מוצרים באתרMinato Tokyo ישולם לאחר 14 ימי עסקים מיום הרכישה, התשלום יחושב בתחילת כל חודש קלנדרי.

העמלה שלכם מחושבת רק במהלך התשלום אליכם. עד אז התשלום הצפוי אינו התחייבות מאיתנו אליכם, אלא הערכה של הכנסות עתידיות.

אתם תשאו בכל המסים וההוצאות הקשורים לתשלום, לרבות כל העמלות שעלולות להיווצר על ידי הבנק שלכם.

על פי החוק נדרש לספק לנו חשבונית בתשלום.

אם אנו מספקים החזר כספי ללקוח שרכש דרככם, אנו עשויים לנכות את העמלה מהתשלום העתידי שלכם, או לבקש שתחזיר עמלות כאלה. אתם גם מסכימים שאנחנו עשויים לקזז את הסכומים הנ"ל מתשלומים עתידיים.

סודיות
אל תספרו לאחרים כמה הרווחתם מהתוכנית.

מערכת היחסים בינינו חסויה; כלומר העמלה שלכם חסויה, העובדה ששילמנו לכם אינה חסויה. עליכם להוסיף גילוי נאות אם נדרש בחוק כי אתם מקבלים עמלה עבור כל הפניה דרך הבאנר\לינק שלנו, אך אל תספרו לאחרים מהי העמלה הספציפית שלכם.

תכלס
אנחנו מאמינים באנשים, מקווים שגם אתם מאמינים בנו ובמוצר שלנו.
גם אם יש בתקנון כמה מילים גדולות – תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה שלא ברורה לכם.
בטוחים שיהיה לנו כיף לעבוד ביחד – ואנחנו מתכננים המון הטבות ופינוקים ייחודיים לשותפים שלנו.