משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בושם יקר לגבר – איך לבחור את הבושם המושלם?

אם הגעת לפה סביר להניח שאתה לא מתפשר על הבשמים שלך, או לחילופין את לא מתפשרת על הבשמים שאת קונה לו. אין זה משנה אם זו את המעוניינת להעניק לו מתנה אשר תבהיר לו כמה הוא חשוב לך ואת אוהבת אותו או אתה זה שרוצה להשקיע בעצמך – ללא ספק מדובר במלאכת מחשבת של ממש.

בשנים האחרונות היצע הבשמים עלה בצורה מטורפת וכמעט בלתי אפשרי מתוך היצע כזה למצוא את הבושם המתאים עבורנו, במהלך מאמר זה אנו נסקור איך אנו מוצאים את הבושם הטוב ביותר, מה הם סוגי הבשמים ואיך אנו מתאימים אותם לסוגי גברים ואיך אפשר לקנות בשמים יקרים במחירים שפוים. הישארו איתנו!

סוגי גברים ובשמים

מאחר ויש סוגים שונים של גברים אנו מוצאים שיש סוגים שונים של בשמים, כל אחד מהם מפיץ ניחוחות אחרות ומאפיין אופי אחר. אז מה הם הסוגים הטרנדיים והשכיחים ביותר?

הגבר הרומנטיקן – כולנו מכירות את הגבר הרומנטיקן, סוג הגברים שלא ישכח לעולם את יום האהבה וכל אפשרות אחרת לחגוג יחד אירוע משמח, אחד שיזיז לך את הכיסא ויתן לך לשבת לפני שהוא ישב בארוחת שבת אצל ההורים – בדרך כלל הטיפוס הזה יהיה טיפוס אשר משקיע בלבוש שלו ואכפת לו מהדברים הקטנים. כאשר אנחנו מדברים על גברים מהסוג הזה אנו מאמינים שניחוחות ארומטיים ומרעננים יהיו הבחירה האידיאלי.

הגבר החוצפן – כולנו מכירות גם את הסוג הזה, הגבר שמרשה לעצמו להגיד הכל ולא מתבייש מכלום. לפעמים זה יכול להיות לרעתו, אך ברוב המקרים אנו רואים איך זה לטובתו והוא מצליח לקדם את האינטרסים שלו פעם אחר פעם. טיפוסים כאלו לא בנוים לריחות בנאלים – הם צריכים בושם אשר נשאר לאורך זמן ונותן לכולם את התחושה שהוא פה כדי להישאר. הניחוחות המתאימים הם עציים ופירותיים.

הגבר הרגוע – אחרי שדיברנו על הרומנטיקן והחצוף הגיע הזמן להגיע לגבר הרגוע. הגבר הרגוע מאופיין בנינוחות ורוגע שלא מאפיינת את רוב הגברים, הוא אוהב את העולם שלו ומתעסק בו. לפעמים כשהוא רוצה אתנחתא מהכל הוא מעדיף להישאר בבית ולקרוא ספר טוב. הגברים האלו יעדיפו בשמים קלילים בעלי ניחוח נקי.

איך לבחור את הבושם המושלם?

בחירת בושם היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש, היינו ממליצים לכם לבדוק מה הם הבשמים הקודמים של אותו אדם לו אתם רוצים לקנות.

כמו כן, מינטו טוקיו מנגישה מערך שלם של יועצי בשמים שישמחו לעזור לכם ולהכווין אתכם אל הבושם אשר מתאים ביותר לאישיותו של אותו אדם.

בושם יקר לגבר, אפשר גם אחרת

כאשר אנחנו מדברים על בושם יקר לגבר אנחנו ישר מחפשים את היוקרה, אך לפעמים אפשר לקבל את היוקרה מבלי להשקיע מאות שקלים בבושם.

חברת מינטו טוקיו היא אחת החברות החלוצות בתחום אשר באו להנגיש בשמים איכותים ויוקרתיים במחירים שפוים לכל כיס – כך שכל אחד יוכל לקנות כל בושם שהוא ירצה מבלי לשלם מאות שקלים.

מינטו מפעילה מערך שלם של עובדים אשר עובדים ימים כלילות על מנת להנגיש את הריחות הטובים ביותר, כמו כן – ניתן למצוא אצל מינטו בשמים רבים אשר נמצאים בהשראת בשמים אחרים מובילים בעולם, כך תוכלו לקנות את הבושם שתמיד רציתם מבלי לשלם אלפי שקלים.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, יועצי הבשמים של מינטו ישמחו לתת לכם מענה ולמצוא יחד איתכם את הבושם הטוב ביותר!

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !