משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים לגבר – זה הזמן שלך להחליף לו את הבושם

למעשה כאשר אנחנו מדברים על בשמים לגבר אנו מדברים על המתנה הקלה והטובה ביותר שאת יכולה להביא לו – זה יכול להיות ליום נישואין, יום השנה ביחד, יום הולדת ואפילו סתם כי בא לך לפנק..

זה הזמן של הגבר שלך להחליף את הבושם שלו, אמנם התרגלת לבושם הזה אבל בואי נגיד שאין לך שום בעיה להעביר אותו אל בושם חדש שאת בטוחה שזמן ההסתגלות שלו יהיה לא איטי במיוחד.

בחירת בושם לגבר והחלפת בושם היא עבודה לא קלה במיוחד, בדיוק לשם כך המומחים של מינטו ריכזו עבורך מספר טיפים שיהפכו את הבחירה לטובה הרבה יותר.

מאמי, זה הזמן להחליף בושם

בהנחה ואת לא רוצה לקנות לו בושם חדש, יש מספר דרכים בהם תוכלי לגרום לו לעבור לבושם חדש.

  1. בעקיפין – זו הדרך הפחות מומלצת, אבל יכולה להצחיק אותו ולגרום לו להחליף את הבושם במהירות האפשרית. משפטים כמו: "בואש קטן שלי שלא החליף בושם שנים…" יכולים לתת אחלה עבודה, אבל באותה מידה להתחיל ריב לא צפוי, בכל מקרה – תחליטי את, רק את מכירה את הגבר שלך.
  2. בצורה ישירה – לדעתנו זו הדרך הטובה ביותר, זה הזמן להגיד לגבר שלך שאפשר לשנות. הוא נמצא תקופה ארוכה עם אותו בושם אהוב שהתרגלת אליו, אבל את חושבת שזה הזמן להחליף קצת בושם ולפלפל את העניינים.

 

מאמי, תראה מה קניתי לך!

הסעיף הקודם כמובן מתאים לאלו שלאחרונה קנו יותר מדי מתנות לבן הזוג שלהם, אך אם את לא משתייכת לקטגוריה הזו. למה שלא תפנקי אותו בעצמך?

תוכלי לקנות לגבר שלך בושם חדש, הוא יעריך אותך וירגיש כמה הוא חשוב לך ואת אוהבת אותו. יחד עם זאת, ישנם מספר טיפים שיעזרו לך למצוא את הבושם הטוב ביותר עבורו:

  1. הגדירי תקציב – על מנת לא לחרוג ולסטות, הגדירי לעצמך מראש תקציב אותו תסכימי לשלם במקסימום בשביל הבושם החדש שלו. בעת הבחירה חשבי גם על בן הזוג שלך, אם הוא יוכל להרשות לעצמו את העלות ברגע שיתמכר לריח…
  2. תשאלי חבר קרוב – בעזרת חבר קרוב תוכלי לדעת איזה בושם בן הזוג שלך רוצה, האם יש בושם שהוא רצה לקנות לאחרונה ונעצר ואפילו לשמוע טיפים מעניינים..
  3. בדקי עם יועצי היופי של מינטו טוקיו – כמו שכבר אמרנו בהתחלה, בחירת בושם חדש היא מלאכת מחשבת של ממש. אנו ממליצים לך לבדוק עם אחד מיועצי הבשמים של מינטו טוקיו אודות בשמים במסגרת התקציב שלך אשר יכולים להתאים לבן הזוג שלך.
  4. הבושם איתו הוא משתמש כיום – חשוב שגם בן הזוג שלך יתחבר לבושם, לכן נסי לכוון לז'אנר של אותו בושם בו הוא משתמש כרגע. עם שילובים אחרים יכול להיות שתתחברי מאוד לתוצאה.

 

מינטו טוקיו – הבחירה הטובה ביותר עבורך

מינטו טוקיו נחשבת לאחד המותגים העולים בעולם הבשמים, למעשה המותג הוקם במטרה להנגיש בשמים איכותיים במחירים שפוים לכל כיס.

במינטו תוכלי למצוא בשמים לגבר ואפילו בשמים עבורך אשר הורכבו בהשראת בשמים אחרים שכיחים ופופולרים מן העולם, כל הבשמים האלו מונגשים במחירים אשר מותאמים לכל כיס תוך כדי הבנה שמדובר במצרך בסיסי ואין צורך לשלם עליו מאות או אלפי שקלים מדי חודש.

אנו מזמינים אתכם עוד היום להתקשר אלינו ולדבר עם אחת מיועצי הבשמים של מינטו טוקיו, אנו נעשה הכל על מנת להתאים את הבושם המתאים ביותר לגבר שלך. מי יודע, אולי גם את תתחדשי בבושם חדש.

 

 

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !