משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים טובים לנשים – בחירת בושם היא מלאכת מחשבת של ממש

כאשר אנחנו מדברים על בחירת בשמים טובים לנשים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, אין ספק כי אחת הפעולות הכי כיפיות לכל אישה היא קניית בושם. מדובר בחוויה אישית בלתי מתפשרת ובעלת המון אמוציות מאחר והריח שלנו הוא גם כרטיס הביקור שלנו בכל מקום אליו אנו מגיעים, ונשאר גם לאחר שאנחנו עוזבים.

מרבית הנשים יעידו על בחירת בושם כמשהו אינטואיטיבי במיוחד, רובנו מחזיקות את הבושם הקבוע שלנו כבר שנים ויודעים לאיזה סטנד אנחנו באות כאשר אנחנו מגיעות לרשתות הפארם. אך עם זאת, לפעמים מגיע הרצון לגוון וכאן מתחילה בחירה לא פשוטה בכלל. כל אחת מאיתנו מגיבה שונה לריחות מאחר והריח נתפס בצורה שונה על אנשים מסוימים.

בשמים טובים לנשים – כבר לא צריך לצאת מהבית

עד לפני מספר שנים כאשר רצינו לקנות בושם היינו צריכים לצאת מהבית, לבזבז זמן יקר בעודנו מטיילים בין רשתות הפארם כאשר כל אחת מהן משווקת של בשמים אחרים לגמרי בהתאם לתמלוגים אותם היא מקבלת.

כיום, המבחר גדול הרבה יותר והבונוס הוא שאנחנו לגמרי לא צריכים לצאת מהבית על מנת לרכוש בשמים איכותיים. למעשה, כאשר אנחנו מדברים על שוק המכירות של עולם הטיפוח ברשת אנו מדברים על גידולים של למעלה מ-מאות אחוזים כל שנה.

למעשה, ישראלים נחשבים לבין הצרכנים הגדולים ביותר בעולם בכל האמור לקניות דרך האינטרנט. יחד עם זאת, ישנם יתרונות רבים לקנייה דרך הרשת.

מאחר ואתם קונים בחנות אינטרנטית אתם לא משלמים על עלויות נלוות אותם הייתם משלמים לולא הייתם בוחרים ללכת לרשתות הפארם. אותם עלויות הם שכר העובדים, שכירות וארנונה על רשת הפארם ומיסוי נרחב. כל אלו מגולמים במחיר הסופי של אותו הבושם אותו אנו משלמים.

בשמים טובים לנשים – מיתוסים רבים להם

בושם יקר הוא בושם איכותי – מדובר באחד המיתוסים הגדולים ביותר בעולם הבשמים לנשים. אין קשר בין מחירו של הבושם לבין איכותו. ישנם מגוון רחב של בשמים שונים, כל אחד מהם בעל ריח שונה ופורמולה שונה. כל אחת מאיתנו מגיבה אחרת לבשמים, תתפלאי – יכול להיות שבושם של 150 שקל יתפס עלייך הרבה יותר טוב מזה של ה-1000 ש"ח

לא ניתן למצוא בשמים איכותיים בזול – למעשה, ניתן למצוא בשמים איכותיים במחירים שלגמרי יפתיעו אתכם. זו גם המומחיות שלנו במינטו טוקיו. מה שמשפיע על איכות הבשמים הם המרכיבים שלהם ואיכות החומרים, אנו במינטו עובדים שעות על גבי שעות על מנת לספק את התרכובות הטובות ביותר על מנת להבטיח איכות מוצר מושלמת.

בשמים טובים לנשים – אל תחפשו רחוק, מינטו טוקיו כאן בשבילכם

למעשה, אתם לא צריכים לחפש רחוק בכלל. מינטו טוקיו הוא מותג צעיר ורענן אשר נולד מתוך הצורך לספק בשמים כמוצר צריכה בסיסי. המומחים של מינטו עובדים ימים כלילות על מנת לספק את הבשמים האיכותיים ביותר במחירים אשר נגישים לכל כיס.

במינטו תוכלו למצוא בשמים רבים אשר נמצאו "בהשראת" בשמים אחרים, אינם המקור אך יוצרו יחד עם ניחוחות דומים אשר נותנים את אותו אפקט במחיר זול הרבה יותר. כמו כן, ישנם פורמולות הייחודיות אך ורק למינטו טוקיו.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אחד מיועצינו על מנת להתאים את הבושם המתאים ביותר עבורכם.

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !