משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים מומלצים לנשים 2021

כאשר אנחנו מדברים על בשמים מומלצים לנשים בשנת 2020 אנו מדברים על שוק ענקי ומגוון בו ההיצע רחב ביותר מה שהופך את תהליך בחירת הבושם לארוך ומייגע הרבה יותר. אך אם עושים אותו בצורה נכונה הוא יכול במקרים מסוימים להיות אף מהנה במיוחד.

אם הגעת לפה סביר להניח שאת רוצה להחליף את הבושם הקבוע שלך, בדרך כלל נאמנות של אישה לבושם היא שוות ערך לנאמנות של גבר לקבוצת כדורגל. הבושם משמש אותך במהלך היום-יום, הוא סימן ההיכר שלך בעבודה, אצל בן הזוג וגם בקרב החבורה הקרובה. כולם מרגישים שאת נכנסת ואפילו יכולים להבחין שהיית במקום לפני, כל זאת בגלל הריח הדומיננטי והמתקתק שלך!

עם זאת, את עדיין אוהבת להתנסות ולנסות דברים חדשים. את מבינה שיש מגוון רחב של בשמים שיכולים גם הם להתאים לך ולשנות לך את שגרת היום-יום. זה ממש לא משנה איזה סוג של אישה את, מה הם הבשמים האהובים עלייך ומה הם הריחות המרכזיים אותם את מחפשת – עלייך להבין בדיוק מה הם סוגי הבשמים האפשריים ואיך בוחרים נכון. חושבת שאת מוכנה?

מה הם סוגי הבשמים הקיימים כיום?

כאשר אנחנו מדברים על סוגי בשמים אנו מדברים על מספר רחב של בשמים אשר כל אחד מהם בעלי תכונות וקווי אופי שונים. בין הסוגים אנו יכולים לראות:

  • או דה טואלט – כאשר תתקלו בבושם אשר נמנה בין אלו תדעו שמצאתם בושם אשר מכיל כמות של כ – 100% תמציות בושם אשר מגיעות יחד עם 80% אלכוהול.
  • או דה פרפיום – גם סוג זה מכיל כ-100% תמציות בושם טהורות, אך מכוהל בסכום של כ-86 אחוזי אלכוהול.
  • או דה קולון – לא שונה מהשאר, גם הוא מכיל 100% תמציות בושם אך מכוהל ב-60% אלכוהול.
  • פרפיום – סוג בושם זה נחשב למרוכז ביותר ומכיל כמאה אחוז תמציות בישום המכוהלות בלפחות 96% אלכוהול.

ככל שרמת האלכוהול גבוהה כך רמת ריכוזיות הבושם והישארותה לאורך זמן על הגוף עולה משמעותית.

יחד עם זאת, אין אומר שבושם אשר נמצא בקטגוריות הפרפיום יהיה יותר טוב מאו דה טואלט עבורכם מאחר וכל גוף מגיב בצורה שונה לבשמים שונים.

אז איך אפשר לבחור את הבושם הנכון עבורי?

חיפוש ברשתות חברתיות – אחת הדרכים למצוא את הבושם הטוב ביותר עבורך הוא לקרוא המלצות אודות בשמים שונים. תוכלי למצוא המלצות אודות בשמים שונים ברשתות החברתיות, יכול להיות שתמצאי בשמים מדהימים אשר היו נמצאים כל הזמן מתחת לאף שלך וגם במחירים נוחים במיוחד.

  • התייעצות עם אנשי מקצוע – אתן יכולות לבדוק עם אנשי מקצוע ויועצי יופי ברשתות הפארם אודות בשמים חדשים ומומלצים, כמו כן תוכלי לבדוק אודות בשמים בז'אנר של הבושם איתו היית משתמשת עד עכשיו. כך תוכלי למצוא בשמים בז'אנר דומה שיכולים להתאים לך.
  • ניסוי וטעיה – דרך נוספת היא דרך ניסיון וטעיה. תוכלי ללכת לבדך אל רשתות הפארם ולנסות סוגים שונים של בושם על הגוף. ההמלצה שלנו היא ללכת מספר דקות עם הבושם ולאחר מכן לבדוק את ריח הבושם. מרחיקות לכת יכולות לחזור מספר שעות אחרי ולבדוק את ההישארות לאורך זמן.

למה לחפש יותר מדי אם אנחנו נמצאים ממש מתחת לאף – מינטו טוקיו

למעשה, אתם לא צריכים לחפש יותר מדי על מנת למצוא את הבושם המומלץ ביותר עבורכם. יועצי היופי של מינטו טוקיו נמצאים כאן כדי להתאים עבורכם את הבושם המושלם ביותר עבורכם.

במינטו טוקיו מייצרים בשמים בהשראת בשמים אחרים ומובילים מהעולם, יחד עם זאת אנו מאמינים שבושם הוא מוצר צריכה בסיסי ולכן העלויות שלו אמורות להיות נמוכות במיוחד.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !