משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בושם לגבר – "אמור לי מה הבושם שלך, אומר לך מי אתה"

אם פעם כשהיינו מדברים על בושם היינו מקשרים אותו ישר למין הנשי, אין זה מוזר שהיום בשמים לגבר ומוצרי טיפוח בפרט הפכו לשכיחים ביותר בשנים האחרונות. העולם התקדם וגם הגברים מתחילים להראות ניצוצות של טיפוח גוף אישי, אנו רואים את זה בתוכניות הטלויזיה, אנו רואים את זה בחימוש אחר הגוף המושלם בחדרי הכושר ואנו רואים אותם בתור לקוסמטיקאית האהובה שלנו. גברים רבים הבינו שלא מספיק לבחור רק משהו אחד מבין כל העולם הטיפוח וזה מכלול שלם עד שמגיעים ל"טוטאל לוק" – ובשנים האחרונות אנו רואים גברים מטופחים הרבה יותר, מבגדים יוקרתיים ואיכותיים דרך קרמים שונים לפנים ועד בשמים שלא משאירים ספק.

אחד המשפטים האהובים עלינו באגה המקצועית הוא: "אמור לי מה הבושם שלך, אומר לך מי אתה" – כל בושם למעשה בא לספר סיפור, ניתן למצוא בשמים בניחוחות שונים – חזקים, עדינים, דומיננטים, מתוקים, חריפים, כל זאת בהתאם לסוג הגבר כמו כן גם לאירוע אליו הוא הולך.

תני לו, הגבר שלך רוצה להריח טוב

את סביר להניח מכירה את התחושה הזו, את קונה בושם חדש וכבר בשעה הראשונה איתו את מתחילה את שלב צבירת המחמאות, את רואה אנשים שנהנים יותר להיות בקרבך, את מרגישה שיותר עיניים ננעצות בך וכך עולה גם הביטחון והתחושה האישית שלך. גם הגבר שלך רוצה להרגיש ככה!

ניתן למצוא היום אין ספור סגנונות של בשמים לגבר, בשמים אשר מגיעים בצורות וגדלים שונים ויגרמו לגבר שלך להוציא את המקסימום מעצמו.

עצרי הכל, תחזיקי חזק – מותג חדש הגיע לשכונה!

אנו מאמינים שרוב הסיכוים שאין מצב שלא שמעת עליו, מינטו טוקיו הגיע לשכונה. אם עדיין לא שמעת, נשמח לתת לך בריף קטן שישנה לך ולגבר שלך את כל היום.

מינטו טוקיו הוא מותג בשמים עולה ביפן אשר מרכז בתוכו את מיטב המומחים לשם יצירת ריחות שגורמים לאנשים להתפעל כל פעם מחדש, ניחוחות שיבדלו את הגבר שלך מהשאר ויתנו לו את הייחוד שהוא כל כך מחפש.

המותג העולה הוקם תוך כדי מטרה להנגיש בשמים איכותיים כמוצר בסיסי, כך שכל אדם יוכל לרכוש בושם לעצמו ו/או לבן זוגו מבלי לחשוב על ההוצאה הכלכלית הטמונה בכך.

אז איזה סוג של בשמים ניתן למצוא במינטו?

למעשה, אפשר למצוא כל סוג שתחשבי עליו. ניתן למצוא בשמים עם ניחוחות עדינים, חזקים, מתוקים, חריפים. עם זאת, ניתן למצוא בשמים אשר נלקחו בהשראה מבשמים יוקרתיים כמו טום פורד ואף בשמים אשר נרקחו יחד עם המומחים של מינטו כדי לקלוע בול לבלוטות הריח שלך ושל הסובבים אותך.

אנו יודעים כשמדובר בבושם אף אחד לא רוצה להתפשר, בחרי מינטו.

כל המוצרים בחנות שלנו הם מוצרים אשר יוצרו בהשראת ריחות ומותגים מוכרים מהעולם, אין לייחס לאף אחד מהריחות קשר למוצר המקורי מאחר ולא מדובר במקור.

צוות הייצור של מינטו טוקיו עובד לילות כימים על מנת לקלוע לטעם של הציבור תוך כדי הנגשתם במחיר שמתאים לכל בית.

 

 

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !