משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

איך בוחרים בושם?

אחת השאלות המחופשות ביותר בעולם הטיפוח האישי היא: "איך בוחרים בושם", המומחים של מינטו טוקיו החליטו לרכז עבורכם את כל הדרכים לבחירת הבושם המושלם תוך כדי ניפוץ מיתוסים. אתם מוכנים? בואו נתחיל..

הריח שלכם – תעודת הזהות שלכם

למעשה הריח שלכם הוא גם תעודת הזהות שלכם, הריח שלכם אומר עליכם הכל – הוא נכנס יחד איתכם שנכנסתם לחלל חדש ומשאיר את אותותיו ברגע שאתם עוזבים את החלל.

מה שמתאים לה – לאו דווקא מתאים לך

מה שמריח טוב אצלה או אצלו, לאו דווקא יתאים אצלך. כאשר אנחנו מדברים על אנטומיית גוף האדם אנו מדברים על רמות PH שונות בעור מאדם לאדם, רמות הPH השונות הן אלו אשר גורמות לריחות להריח שונה על אנשים מסוימים. עם זאת, אם בושם אחד לא מגיב טוב לגופנו זה לא אומר שבושם אחר לא יהיה פשוט אלוהי עלינו.

סוגי בשמים וריכוזי אלכוהול

כאשר אנחנו מדברים על סוגים שונים של בשמים אנחנו מחלקים אותם לסוגים שונים, כל סוג מכיל אחוז אלכוהול אחר. כאשר אחוז האלכוהול עולה כך עולה גם זמן השהייה והחוזק של הבושם על הגוף. בין הסוגים השכיחים אנו רואים:

או דה טואלט – זה בדרך כלל מיטב הבשמים היום-יומיים, כמעט לכולנו יש או דה טואלט בבית וגם בשמים נפוצים ולהיטים בשנים האחרונות נכנסים לקטגוריה זו. בקטגוריה זו ריכוז האלכוהול נע סביב 7-15%.

או דה פרפיום – מדובר בבשמים אשר הניחוח שלהם נשאר לתקופה ארוכה יותר, מחירם לרוב יהיה יקר יותר ממחירם של או דה טואלט. יש כאלו המשתמשים באו דה פרפיום לשימוש יום-יומי ויש את אלו השומרים אותם לאירועים מיוחדים. ריכוז האלכוהול נע בין 10-30% באו דה פרפיום.

איך לחזק את ריח הבושם ולהשאירו לאורך זמן?

אחת הבעיות של רובנו היא בשמים שלא נשארים מספיק זמן על הגוף, לפעמים מדובר בבושם שפשוט לא מתאים לנו, אך ברוב המקרים ישנם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם להשאיר את הניחוחות לאורך זמן.

  1. כאשר אנחנו מדברים על התזת ניחוח על הגוף עלינו להבין שכל ניחוח מחזיק שלוש שכבות אשר מתהוות בגוף בזמנים שונים, לכן קחו מעט זמן ובדקו אחרי מספר דקות את הריח על הגוף. אל תיכנסו לאטרף של התזות.
  2. בשעות הבוקר חוש הריח שלנו לא הכי מפותח, נסו לרכוש בשעות הערב את הבושם שלכם לאחר שביצעתם פעולות אקטיביות במהלך היום והגוף שלכם מעט יותר חד.
  3. התיזו את הבושם על עור יבש
  4. התיזו את הבושם על נקודות דופק – טבור, עורף, מאחורי האוזן, מרפקים ועוד.
  5. גם לעונות השנה יש חשיבות גבוהה בבחירת הריחות, אנחנו נמצאים בקיץ הקופח של מדינת ישראל? ריח קיצי ורענן יכול לשפר את ההרגשה שלנו.

כל המוצרים בחנות שלנו הם מוצרים אשר יוצרו בהשראת ריחות ומותגים מוכרים מהעולם, אין לייחס לאף אחד מהריחות קשר למוצר המקורי מאחר ולא מדובר במקור.

צוות הייצור של מינטו טוקיו עובד לילות כימים על מנת לקלוע לטעם של הציבור תוך כדי הנגשתם במחיר שמתאים לכל בית.

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !