בשמים מומלצים לאישה 2021 – איך לבחור את הבושם הטוב ביותר עבורך?

אחד החיפושים המחופשים ביותר לשנת 2020 הוא "בשמים מומלצים לאישה 2021", אנחנו חיים בעידו בו יש חשיבות רבה לטיפוח האישי שלנו. כאשר אנחנו מדברים על בישום אנו מדברים על כרטיס הביקור שלנו בכל אינטראקציה, בין אם מדובר ברושם ראשוני, אינטראקציה בעבודה או אפילו בסופר. הריח שלנו הוא החותם שלנו אשר נמצא איתנו לאורך כל היום ונשאר אחרי שאנחנו הולכים(אם כמובן עשינו את הבחירה הנכונה…)

במהלך שנות פעילותנו במינטו טוקיו אנו מתעסקים עם לקוחות רבים ומשתדלים לתת להם מענה לכל הצרכים והשאלות שלהם, אחת השאלות אשר חזרה הרבה במיוחד היא – "מה את חושבת יהיה לי הכי טוב?" אנו רואים בשאלה הזו שאלה קצת כללית מדי ואפילו שגויה.

למעשה, אין דבר כזה "בושם שהכי מתאים לי", בטח לא על סמך מראה ורושם ראשוני (כך מתבצעת האינטראקציה לרוב אל מול יועצי היופי). כאשר אנחנו מדברים על בשמים אנו מדברים על עולם שלם של ריחות אשר כל אחד מאיתנו מגיב בצורה אחת לגמרי לאותו ריח של הבושם. בושם שיריח טוב על חברתך לעבודה יכול להיות לא מרשים במיוחד כשהוא עלייך ולהפך. לכן כאשר אנחנו עושים את הבחירה עלינו להבין בבחירה לא קלה בכלל.

אבל רגע, אין לך מה לדאוג! בדיוק בשביל זה החלטנו לרכז עבורך מספר טיפים שיעזרו לך למצוא את הבושם הטוב ביותר עבורך. את מוכנה?

 

אני מוכנה! מה הם הטיפים?

תכיני לעצמך תקציב מראש – זה אחד הטיפים המרכזיים ביותר אותם אנו יכולים לתת לך. הכיני לעצמך תקציב מראש, תדעי שזה התקציב שלך ואת לא מוכנה לחרוג ממנו בשום צורה. כך תוכלי לכוון את עצמך אל קהל יעד של בשמים מסוים מבלי לחרוג לבשמים שידך אינה משגת. אגב, זה שבושם יקר לא אומר שהוא איכותי יותר מבושם זול. קחי זאת בחשבון!

  • השוואת מחירים – זה שאת הולכת לרשת הפארם לא אומר שאת חייבת לקנות שם, בדקי מספר בשמים וערכי השוואת מחירים. תוכלי לעשות השוואת מחירים בין רשתות פארם שונות ואפילו אל מול חנויות אונליין(לרוב המחיר בחנויות האונליין יהיה זול משמעותית).
  • מצאי בושם בז'אנר שלך – באיזה בושם את משתמשת עכשיו? יפה! זו כבר התחלה טובה. שאלי את יועצי היופי על בשמים אשר נשענים על אותם בסיסי ריח או על בסיסי ריח דומים – כך תוכלי למצוא בשמים שונים בז'אנר האהוב עלייך עד כה.
  • שמעי המלצות מחברות, אולי זה יתפוס – אמרנו לך בהתחלה שמה שיתאים לחברה שלך לאו דווקא יתאים לך, אבל זה לא אומר שזה מה שיקרה. אנו ממליצים לקחת עצות מחברות שמכירות אותך, הן יודעות מה הם טעם שלך ומי יודע אולי תמצאי את הבושם הכי טוב שהיה לך עד היום.

בחירה נכונה היא בחירה במינטו טוקיו

ברוכים הבאים למינטו טוקיו, מותג הבשמים העולה ביותר בעולם. תשכחי מכל מה שידעת על בשמים מעכשיו. מינטו טוקיו מתמחה בייצור בשמים ופורמולות שונות אשר נשארות על הגוף לאורך זמן.

מינטו הוקמה תוך כדי הידיעה שהיא הולכת לספק בשמים במחירים זולים לכל כיס מאחר ומדובר במוצר צריכה בסיסי, כמו כן המוטו המרכזי שלנו הוא "צעירים למען צעירים".

תוכלו למצוא אצלנו בשמים מומלצים רבים אשר נוצרו בהשראת הבשמים והמותגים המובילים בעולם במחירים זולים ונוחים לכל כיס, כמו כן בשמים מותאמים אישית שלנו.

אל תמשכו יותר מדי זמן, זה הזמן לבצע את ההזמנה הראשונה שלכן!

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !