משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים חדשים לגברים – איך לבחור את הבושם המושלם?

מדי שנה יוצאים מאות עד אלפי בשמים חדשים לגבר, הגברים המטופחים מבינינו ואלו שטיפוח עצמי חשוב להם לא מחכים יותר מדי ומתחילים לחפש כל מידע אינפורמטיבי אודות הבשמים החדשים. חלקנו אף מוצאים את עצמנו קונים בשמים רבים אך ורק בגלל "הבאז" הגדול שנוצר סביבם. צריך לזכור ש"הבאז" הגדול הזה ממומן במאות אלפי שקלים ומה שמבדיל בינינו לבין הבושם המושלם היא לא פרסומת ברשתות החברתיות ובטלוויזיה.

המומחים של מינטו טוקיו יצאו החוצה לברר והגיעו עם תובנות חדשות, איך תוכלו להגיע אל הבושם המושלם. אתם יושבים?

הגעה אל הבושם המושלם – לא תהליך כזה מייגע…

רובנו נוטים לחשוב שלהגיע אל הבושם המושלם זה תהליך כל כך ארוך שיכול להיגמר בשימוש של עשרות בשמים עד להגעה לריח האידיאלי. תרשו לנו להרגיע אתכם, זה ממש לא נכון. באמצעות נקיטת מספר פעולות תוכלו להגיע אל הבושם המושלם ביותר עבורכם.

התאימו את עצמכם מבחינה תקציבית – הדרך הנכונה ביותר למצוא את הבושם המושלם ביותר עבורכם היא להתאים את עצמכם תקציבית. רבים נוטים לחשוב שבושם שעולה 200 שקלים לא יכול להתעלות על בושם שעולה 800 שקלים. הרשו לנו לספר לכם שהכל שטויות, מחירו של בושם מורכב מהמון משתנים שלרוב אינם תלוים בריח של הבושם עצמו אלא בכל האופרציה מסביב. לכן, דאגו להתאים לעצמכם תקציב מראש – בתקציב זה אתם תחפשו את הבושם המושלם.

בדקו מספר בשמים על פרק כף היד – טוב, בשביל הסעיף הזה אתם תצטרכו לקחת שעה-שעתיים חופשיות, תכף תבינו למה. אנו רוצים שתגיעו אל רשתות הפארם ותחפשו את הבושם הטוב ביותר עבורכם, אתם לא צריכים ללכת על היקרים ביותר או על השמות המוכרים. פשוט חיפוש כזה תמים, במגבלות התקציב שלכם. אנו מבקשים שתבדקו מספר ריחות על גבי נייר הרחה המסופק בכל אחת מרשתות הפארם, מצאתם ריח שאהבתם? מעולה!

עכשיו כל מה שתצטרכו לעשות הוא לשים את הבושם על פרק כף היד (היינו ממליצים לנסות 2 בשמים על 2 הפרקים) ולצאת לטיול של חצי שעה-45 דקות מסביב לרשת הפארם, בזמן הזה תוכלו לקבל אינדיקציה הכי טובה לגבי הישארות של הבושם על הגוף ותפיסת הריח בגוף.

אל תחפשו רחוק, מינטו פה – לפני שאתם מתחילים לעשות סיבובים בכל רשתות הפארם, ובטח מכינים את עצמכם תקציבית אנו רוצים להגיד לכם שאתם לא צריכים לחפש רחוק בכלל. מינטו טוקיו הינו מותג אשר מטרתו להנגיש בשמי יוקרה ואיכות לצעירים במחירים נגישים לכל כיס, מתוך תפיסת עולם שמדובר במוצר בסיסי של ממש.

אצלנו במינטו טוקיו תוכלו למצוא בשמים חדשים לגברים, בשמים אשר יוצרו בהשראת בשמים איכותיים ומובילים מן העולם – כך תוכלו להריח מיליון דולר מבלי להשקיע מאות שקלים. והריח? מותאם במיוחד עבורך.

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !