משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים חדשים לנשים 2021 – איך לבחור את הבושם המושלם ביותר עבורך?

שוק הבשמים הוא שוק גדול ומגוון במיוחד, כאשר אנחנו מדברים על בשמים חדשים לנשים 2021 אנו מדברים על היצע גדול של בשמים המתאימים לנשים שונות.

אם הגעת לפה סביר להניח שאת בוחרת לגוון ולנסות מחדש, עד עכשיו היה לך את הבושם שלך שהיווה גם חותם ורושם ראשוני בכל אינטראקציה בה היית, החברים הקרובים וגם אלו שלא יודעים כבר לזהות אותך לפי שובל הריח שאת משאירה אחרייך.

עם זאת, כאשר אנחנו מדברים על שוק הבשמים ובחירת בושם אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם אמורים להתייחס אליה. המומחים של מינטו טוקיו נמצאים כאן על מנת לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות – איך לבחור את הבושם הנכון בשבילך? איפה תוכלו לקנות בשמים ועוד. הישארו איתנו!

לפני שאת קונה את הבושם הבא, קחי מספר טיפים לשמירה

אין ספק שבושם טוב יכול לשנות לנו את כל אווירת היום, עם זאת על מנת להבטיח שנוציא מהבושם שלנו את המקסימום נצטרך לשמור על מספר דברים.

ראשית, כשאנחנו מדברים על בושם אנו מדברים על מוצר שיש לשמור אותו אך ורק באריזתו המקורית, אין להעביר אותו בין בקבוקים, שקיות ואקום או כל רעיון אחר שעולה לכם לראש. כל אלו עלולים ויגרמו לחמצון הבושם.

לאחר שנה מפתיחת הבושם אתם תשימו לב שהבושם איבד מהניחוח שלו, כמו כן במקרים מסוימים תראו שצבעו של הבושם נהיה מעט עכור – כך תדעו שהוא התקלקל.

את הבושם יש לשמור במקומות מוצלים וקרירים, לא המקרר הוא לא אופציה. שמרו עליו במגירה מסוימת בבית.

 

עידן האינטרנט IN רשתות הפארם הפרונטליות OUT

עד לא מזמן כאשר היינו רוצים לרכוש בשמים היינו צריכים ללכת לאחת מרשתות הפארם הפרונטליות, כיום בעידן הדיגיטלי אנחנו כבר לא צריכים לצאת מהבית.

כמובן שישנם יתרונות לצד חסרונות כאשר אנחנו מדברים על רכישה באינטרנט אל מול רשתות הפארם, אך למה לבחור באחד מהם אם אפשר גם וגם?

דרך רשתות הפארם תוכלו לגשת אל בשמים ייעודים ולבדוק את ריחם של הבשמים על הגוף, חשוב לדעת שבושם שמריח על בחורה אחת בצורה מסוימת לאו דווקא יריח ככה עלייך ולהפך.

היתרון בקנייה דרך האינטרנט היא בעיקר בנגישות ובמחיר, בהנחה ואת מכירה את הבושם ויודעת מה את צריכה לקנות את גם לא צריכה לצאת מהבית. המחירים באינטרנט זולים משמעותית מאלו שברשתות הפארם מאחר ועלויות הנלוות של אלו נמוכות(לא משלמים משכורות לעובדים, ארנונה על שטחי ענק ושכירויות).

 

מינטו טוקיו – לבחור בשמים בצורה נכונה

אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם לא מתפשרים על הבשמים שלכם, בטח לא כשאנחנו מדברים על טיפוח אישי כוללני. חשוב לכם איך אתם נראים, כמו כן חשוב לכם יותר ליצור רושם ולהשאיר אחריכם טעם של עוד בכל מקום אליו אתם הולכים.

הדרך הכי טובה לעשות זאת היא בעזרת הבשמים של מינטו טוקיו, מינטו מייצרת בשמים בהשראת בשמים מובילים מהעולם, כך תוכלו לרכוש בשמים עם ריחות מוכרים וחזקים מבלי להשקיע מאות שקלים.

המוטו שמכוון אותנו הוא "צעירים למען צעירים", מינטו הוקמה על ידי חברה צעירים אשר הבינו את החשיבות של הבשמים בתוך חיי היום-יום שלנו ולקחו על עצמם משימה להנגיש את מחירי הבשמים במחיר משתלם לכל כיס, כמוצר צריכה בסיסי.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, מחכים לכם – מומחי היופי של מינטו.

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !