משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים חדשים לנשים: איך לבחור את הבושם המושלם?

מדי שנה מיוצרים מאות אם לא אלפי בשמים חדשים לנשים בשוק, ואנחנו חובבות הבשמים לא מחכות יותר מדי ופשוט מתחילות במסע "חימוש" שלא נגמר, עד להשגת הריח המושלם ביותר עבורנו.

פעמים רבות אנו מגלים שהבושם אותו קנינו הוא לא למורת רוחנו, ולאחר מספר ימים של התזו אנו מחליטים שזהו זה ועוברים חזרה לבשמים אחרים ומוכרים. כל התהליך הזה יכול להימנע בהנחה ונשנה מספר דברים בדפוסי החשיבה שלנו, המומחים של מינטו טוקיו נמצאים כאן על מנת לעשות לכם מעט סדר בבלאגן ולחלק עבורכן מספר טיפים אשר יעזרו לכם בבחירת הבושם המושלם עבורכן. אתן מוכנות?

 

ארבעת הטיפים המנצחים של מינטו טוקיו:

מה שיש לה, לא בהכרח מה שאת צריכה – אנו חיים בעידן כזה שאנו רוצים את כל מה שיש לאחר, הדשא של השכנה תמיד נראה נוצץ יותר. זה לגמרי לא מה שאמור להנחות אתכם בעולם הבשמים, כל ריח הוא אינדיבידואלי לאותו אדם. בושם שיריח טוב על אחת מחברותייך יכול להיות שיהיה עלייך "פצצת סירחון" מתקתקת. הגוף שלנו והעור שלנו מגיבים בצורה שונה לגירוי, מה שגורם לבושם לקבל ריחות שונים על גופים שונים. לכן, לפני שאת ממהרת לרכוש את הבושם המוכר של החברה – חכי מעט. אגב, תוכלי לבקש ממנה לשים את הבושם שלה, כך תוכלי להתנסות עם הריח של הבושם לאורך זמן על הגוף.

משלוש יוצא אחד – ממש כמו בחנות בגדים, כאשר את מודדת בגד אחד הסיכוי שלך לצאת עם בגד קטן, יחד עם זאת ברגע שאת נכנסת למלתחה עם שלושה בגדים הסיכוי לצאת עם אחד מהם עולה אלפי מונים. כך גם בעולם הבשמים, לכן – בדקי מספר בשמים על גופך או לחילופין על גבי רצועות הרחה מיוחדות המסופקות בחינם ברשתות הפארם. ככה תוכלי להחליט מה הוא הריח האידיאלי עבורך. אנו היינו ממליצים לבדוק אותם על גופך, כך תוכלי לעשות סיבוב קטן בקניון ולבדוק את השפעתם לאחר תקופה של זמן.

התאימי את עצמך מבחינה תקציבית – קל מאד ליפול לעולם הבשמים, המטרה של יועצות היופי ברשתות הפארם זה למכור מותגים ספציפיים עליהם יש להן עמלות. לכן, לפני שאת מגיעה אל רשתות הפארם התאימי את עצמך תקציבית, כמה את מוכנה לשלם על בושם. בכל אופן, בושם שעולה 150 ש"ח יכול להריח הרבה יותר טוב ולאורך זמן מבושם שעולה 550 ש"ח. המחיר הוא לא פקטור, קחי זאת בחשבון.

דברי עם מינטו טוקיו – דברי איתנו, פשוט כי אנחנו יודעים מה אנחנו עושים. מינטו טוקיו מתמחה ברקיחת בשמים וריחות מעולים לנשים. הבשמים שלנו יוצרו בהשראת הבשמים האיכותיים והפופולרים ביותר בעולם כאשר מה שמבדל אותנו זה המחיר. למה לך להשקיע מאות שקלים על בושם כאשר את יכולה להנות מבושם לא פחות טוב במחיר זול משמעותית?

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !