משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בושם לאישה – ולמה אסור לך להתפשר?

אם הגעת לדף הזה כנראה שלא הגעת אליו בטעות, אכפת לך מבת הזוג שלך ואתה רוצה להפתיע אותה. עולם הבשמים הוא עולם ענק ולמרות הכל רצית לשמח אותה במתנה שהיא לא תשכח, אנחנו מבינים אותך שהלכת לאיבוד.

אז למה דווקא בושם לאישה?

אפשר להוריד את "ה-למה דווקא מהמשפט", בושם לאישה הוא הפתרון האולטימטיבי עבורך, כל בושם מספר סיפור אחר – יש בשמים המספרים סיפור על אישה נועזת ובלתי מתפשרת, יש סיפורים שמספרים על אשת עבודה עם טוויסט, יש את אלו עם סיפור אלגנטי יותר ויש את הסוחפים. קיימים היום מבחר גדול של בשמים בניחוחות שונים: חריף, חמוץ, עדין, דומיננטי, חזק, מתוק כך שתוכל לקלוע לטעמה של כל אישה.

אם כבר בושם לאישה – שמעת על Minato?

אם כבר אתה בתהליכים של חיפוש בושם לאישה, אין מצב שלא שמעת עדיין על Minato! אם לא, אנחנו פה כדי לתת לך בריף קטן שהולך לשנות לך את כל היום.

מינטו הוא מותג בשמים צעיר ונושם אשר נותן לכל אישה לספר את הסיפור מנקודת מבט שלה, המומחיות של המותג הוא לרכז את הריחות העדכניים ביותר שיגרמו לכל האנשים ברחוב לסובב את הראש ולהפוך את האישה שלך לכל כך מיוחדת.

אתה כבר לא חייב לשלם "ארגז" על בושם!

כמו שכבר סיפרנו ואמרנו על Minato, מדובר על מותג בשמים צעיר ונושם. אחד הדברים שמינטו חרטו על דגלם זה היכולת של אנשים צעירים לקנות בשמים יוקרתיים מבלי להשקיע עליהם הון תועפות. כל אחד מהבשמים של מינטו הוא בהשראת בושם יוקרתי אחר, אבל המחיר – אתם לא תאמינו.

תוכלו למצוא בשמים אשר לקוחים מהשראה של בשמים יוקרתיים כמו: שאנל מדמוזאל, סוליי בלאנק, גוד גירל, טום פורד, לה ויה בל, שאנל גבריאל ואנחנו יכולים להמשיך עוד שעות…

כמו כן, תוכלו למצוא המון בשמים שונים אשר אינם לקוחים מהשראה של אף בושם אחר והם ממש פרי יוצרם של מינטו, אנחנו יכולים להבטיח לכם משהו אחד – אתם הולכים להתאהב.

בחירת בושם – מלאכת מחשבת של ממש

כן, גם אחרי שהכרת את מותג הבשמים הצעיר והעולה Minato, עדיין בחירת בושם היא מלאכת מחשבת של ממש ותצטרך לקלוע לטעמה של בת הזוג שלך. תצטרך לשאול את עצמך מספר שאלות, איזה סוג אדם בת הזוג שלי? האם מדובר באדם עדין יותר, או שמא אדם נועז וסוחף?

על מנת לקלוע לטעמה של בת הזוג, אנו מציעים 2 אפשרויות:

  1. התייעצות עם חברה טובה – אין מה לעשות, בנות פשוט מכירות אחת את השנייה. התייעצות עם חברה טובה ברוב המקרים תשא פרי, היא כבר יודעת לאיזה בושם בת הזוג שלך משתוקקת.
  2. התייעצות עם המומחים של Minato – גם אנחנו במינטו נשמח לתת לך ייעוץ מקצועי תוך כדי ניתוח אופייה של בת הזוג שלך על מנת להגיע אל הבושם המושלם.

כל המוצרים בחנות שלנו הם מוצרים אשר יוצרו בהשראת ריחות ומותגים מוכרים מהעולם, אין לייחס לאף אחד מהריחות קשר למוצר המקורי מאחר ולא מדובר במקור.

צוות הייצור של מינטו טוקיו עובד לילות כימים על מנת לקלוע לטעם של הציבור תוך כדי הנגשתם במחיר שמתאים לכל בית.

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !