משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים מומלצים לגבר

מציאת בושם מומלץ לגבר היא עבודה לא קלה בכלל, למען האמת שוק הבשמים הוא אחד השווקים הגדולים ביותר בעולם הטיפוח. השוק מגלגל משנה לשנה הון עתק וכולל בתוכו כמות בלתי נגמרת של אפשרויות שרק עולה וגודלת מיום ליום. אנו רואים בשמים קלאסיים לצד בשמים ארומטיים.

במהלך כתבה זו נסקור איך אנו מוצאים את הבשמים הטובים ביותר, האם יש תשובה למה הוא הבושם הטוב ביותר ואיך אנו יכולים לקנות בושם מומלץ ואיכותי מבלי לעשות חור גדול בכיס? הישארו איתנו.

מה הוא הבושם הטוב ביותר?

זו אחת השאלות האהובות על המומחים של מינטו, למעשה אין אפשרות לדעת מה הוא הבושם הטוב ביותר. זה כמו לשאול מה יותר טעים פיצה או המבורגר? או ג'ינס של ליוויס או של דיזל?

לכל אחד יש טעם אחר ובחירת בושם היא אינדיבידואלית לגמרי, יש את אלו שישלמו 2000 שקל ל150 מ"ל בושם ויש את אלו שישלמו 200 שקל ל200 מ"ל ועדיין לעניות דעתם הבושם שלהם מריח הרבה יותר נעים.

 

איך לבחור את הבושם האידיאלי?

כמו שכבר הצלחתם להבין בחירת בושם היא מלאכת מחשבת של ממש, כך אנו המומחים של מינטו טוקיו מתייחסים אליו. עם זאת, ישנם מספר דברים שיעזרו לנו להגיע אל ז'אנר הבשמים הרצוי.

  1. איזה סוג גבר אתה – כל סוג מאופיין בריחות אחרים, יש את הגבר הנועז אשר יעדיף ריחות נועזים ומופרעים אשר נשארים לאורך זמן, יש את הטיפוס הרומנטיקן ויש את הטיפוס הקלאסי – לכל אחד מהם יתאים סוג אחר של בשמים.
  2. באיזה בושם אתה כבר משתמש – השאלה הזו מהווה נקודת התחלה טובה למציאת הבושם הבא, החלפת סוס מנצח(הבושם איתו היינו במשך שנים) הוא דבר לא קל במיוחד, אך אם ניקח את הבושם בו אתם משתמשים כרגע נוכל להגיע למגוון רחב של בשמים אשר נמצאים באותו ז'אנר אשר יכולים להוות לכם חלופה, מי יודע אולי תמצאו בושם שתתחברו אליו הרבה יותר.
  3. תקציב – כמו בכל דבר, גם כאן התקציב מהווה פקטור גדול. תשאלו את עצמכם עוד בעת הקנייה מה הוא התקציב שלכם ולשם תכוונו. תוכלו למצוא מספר רחב של בשמים אשר לא יעלו בקנה מידה אחד עם התקציב שלכם, מה שיבאס אתכם ויגרום לכם לחשוב שהבשמים שבאמת מתאימים לכם לא במסגרת התקציב שלכם. מה שלא בהכרח נכון.
  4. שאלו חבר קרוב – בהנחה ואתה לא בוחר לעצמך, וזוהי את שקוראת את זה – תוכלי להיעזר בחבר קרוב של הגבר. אותו חבר יוכל לעזור לך ולכוון אותך אל בשמים טובים או אולי אפילו בושם שהגבר שלך רצה לקנות ועדיין לא קנה!

 

לא חייב לשלם ארגז בשביל בושם איכותי

למעשה, לא צריך לשלם מאות שקלים בשביל בשמים מומלצים לגבר. כן, למעשה זה הפתיע גם אותנו שהתחלנו את המיזם המדהים הזה.

מינטו טוקיו הוקמה במטרה לחזק את המוטו "צעירים למען צעירים", אחת הבעיות אשר היו אצל צעירים רבים הוא חוסר היכולת לקנות בושם איכותי ויוקרתי מאחר והתקציב הוא מאוד נמוך.

מינטו עובדת ימים כלילות ומנסה פורמולות שונות של ריחות במטרה למצוא את הריחות הטובים ביותר, כמו כן ניתן למצוא בשמים רבים אשר הוקמו בהשראת בשמים מומלצים לגברים אחרים מן העולם, כך תוכלו להנות מז'אנר הריח שאתם כל כך אוהבים במחיר שהוא פשוט כל כך נוח.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יועצי הבשמים שלנו עוד היום, שתהיה קנייה מהנה!

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !