משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים מומלצים לנער 2021 – איך לבחור את הבושם הטוב ביותר?

אין ספק שבשמים מומלצים לנער 2021 היא מלאכת מחשבת של ממש. אצל רוב הנערים כאשר אנחנו מדברים על לייף סטייל וטיפוח אנו מדברים על התחלה של משהו חדש. רובם לא מכירים את עולם הטיפוח מלפניי ולא מצאו את עצמם משתמשים בבשמים שונים ומוצרי טיפוח במהלך היסודי.

יחד עם תהליך ההתבגרות ועלייה לחטיבת הביניים והתיכון גם ההורמונים מתחילים להשתולל ואין מנוס מלקנות את הבושם הראשון שלכם!

לפעמים, מדובר בתהליך שהוא יכול להיות קצת מייגע וארוך, רוב הנערים גם לא יעריכו במהירות את חשיבותו של הבושם ואת המקום אותו הוא הולך לתפוס במהלך החיים שלהם. לכן חשוב גם השיח על זה.

בכל אופן, מאחר וההורמונים משתוללים חשוב להבין שמציאת בושם הוא הכרחי במיוחד על מנת למגר ריח רע מהגוף. מאחר ומדובר ברושם הראשוני שלנו אל מול אנשים חדשים והחברה אנו ריכזנו עבורכם מספר טיפים לבחירת הבושם המושלם.

איך לבחור בושם בצורה נכונה?

כמו שכבר הצלחתם להבין בחירת בושם היא מלאכת מחשבת של ממש, בדיוק לשם כך המומחים של מינטו טוקיו ריכזו עבורכם מספר טיפים כדי להפוך את הליך הקנייה להרבה יותר קל.

  • קודם כל הסברה – הילד שלכם כבר לא ילד, הוא נער. בתור הורים תצטרכו לתת לו הסברה על עולם הטיפוח והיופי, לאן הוא נכנס. החשיבות בשימוש בדאודורנט ומוצרי בישום שונים.
  • תקציב – יהיה לכם הרבה יותר קל לתכנן את תהליך הרכישה אם תגיעו עם תקציב ייעודי מראש. תקציב יעזור לכם להגיע מפוקסים וישירות למטרה הנכספת – מציאת בשמים מומלצים לנער 2020.
  • מה הוא האופי של הנער – האם מדובר בנער דומיננטי יותר או שמא מדובר בנער יותר שקט? יש חשיבות מאוד גבוהה בהתאמה של הבושם אל האופי של אותו נער. אנו ממליצים להתייעץ עם המומחים של מינטו טוקיו על מנת להבין מעט מה כל אחד מאלו אומר.
  • נסו טסטרים – בסופו של יום הילד קובע איזה בושם הוא יקנה, לא משנה כמה ההורה ירצה או יחשוב שיש דברים אחרים שטובים לו יותר. תנו לילד לנסות כמה שיותר טסטרים עד שיגיע לרגע שהוא אומר – "זהו, זה שלי". תהיו בטוחים, כשהנער שלכם בטוח לגבי משהו הוא ילך איתו עד הסוף.

סוגי בשמים שונים

כאשר אנחנו מדברים על בשמים אנו מדברים על מספר סוגים שונים של בשמים, בין היתר ניתן למצוא את הסוגים הבאים: פרפיום, או דה טואלט, או דה פרפיום, או דה קלון.

כל אחד מסוגים אלה מכיל אחוז אחר של אלכוהול אשר משפיע על הישארותו של הריח על הגוף לאורך זמן, יחד עם זאת כל אחד מסוגים אלו מכיל 100% תמציות בושם טהורות.

  • פרפיום – 96% אלכוהול.
  • או דה טואלט – 80% אלכוהול.
  • או דה פרפיום – 86% אלכוהול.
  • או דה קולון – 60% אלכוהול.

מינטו טוקיו כאן בשבילך לאורך כל הדרך

מינטו טוקיו הוקמה על ידי צעירים למען צעירים, תוך כדי החזון להנגיש מוצרי בישום במחיר המשתלם לכל כיס במטרה להנגיש את הבשמים כמוצר צריכה בסיסי לכל דבר.

אנו מייצרים בשמים אשר נוצרו בהשראת בשמים אחרים, כך תוכלו להנות מהבשמים המובילים והטובים ביותר לשנת 2020 מבלי להוציא מאות שקלים מכיסכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם.

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !