משלוחים לכל הארץ עד 14 ימי עסקים

עד 25% הנחה על כל האתר

בשמים מומלצים לנערה 2021 – בחירת בושם לנערה

כל הנערות מכירות בחשיבות של טיפוח והיגיינה אישית, חלק מהטיפוח הוא שימוש במוצרי טואלטיקה ובישום. כאשר אנחנו מדברים על בחירת בושם לנערה אנו לרוב מדברים על הפעמים הראשונות או הראשונה(מזל טוב), בהן נערה מחליטה לרכוש את הבושם הראשון שלה.

לפעמים, מאחר והמגוון כל כך רחב זו יכולה להיות בחירה לא קלה במיוחד אשר מעורבת בהמון אמוציות, עם זאת אם עושים זאת נכון זו יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת.

הבושם הבא הולך להיות החבר הכי טוב שלך לשנים הבאות, לא כי את לא יכולה לקנות אחרים, כי פשוט ברגע שתתחילי לא תוכלי להפסיק. בכל זאת, זה החותם שלך(נדבר על זה בהמשך)..

הבושם יהיה החותם שלך לזמן הקרוב

לא סתם אנחנו אומרים שהבושם יהיה החותם שלך, למעשה כאשר אנחנו מדברים על בשמים אנחנו מדברים על סימן היכר.

הבושם שלך יהיה הרושם הראשוני כאשר אנשים יפגשו אותך בפעם הראשונה, יהיה סימן ההיכר שלך אל מול חברות לספסל הלימודים ואפילו הריח שהבן זוג לא יוכל לוותר עליו אף פעם. מעכשיו זו את.

בדיוק לשם כך הבחירה בבשמים הראשונים עלולה להיות מאוד קשה מאחר ואת מנסה למצוא את הבושם הטוב ביותר עבורך.

את בטח שואלת איך מגיעים לריח הטוב ביותר בשבילך – בשמים חדשים לנערה

שאלה יפה מאוד, המומחים של מינטו טוקיו ריכזו מספר טיפים שיעזרו לך להגיע אל הריח הטוב ביותר בשבילך.

  • דעי מה הוא התקציב שלך – בושם הוא מוצר צריכה יום-יומי, אל תפציצי בתקציב שלך אם את לא בטוחה שתוכלי לשלם אותו. בושם שנגמר אחת לחודש ועולה 700 שקלים במקרים מסוימים יכולה להיות בחירה גרועה במיוחד.  התאימי את התקציב שלך אל הבושם, כך כבר בשלב הראשוני תוכלי לסנן עשרות בשמים.
  • ניתוח אופי יחד עם המומחים של מינטו – אנו מאמינים שיש קשר ישיר בין קווי אופי לבין ריח הבושם של הנערה. נערה דומיננטית תחפש ריחות דומיננטים ומרוכזים יותר מאשר נערה שקטה וביישנית. המומחים של מינטו נותנים ייעוץ באופן קבוע ועוזרים לך למצוא את הבושם הטוב ביותר עבורך.
  • בדקי מספר אפשרויות – אף אחד לא מגביל אותך לאפשרות אחת, בדקי מספר אפשרויות ונסי מספר טסטרים. בדקי אותם על הגוף על נקודות דופק והשאירי אותם עד חצי שעה. כך תוכלי לדעת איך יהיה הריח ברגע שהוא יספג בעור שלך ולאחר זמן. מרחיקות לכת יכולות לבדוק גם כמה שעות אחרי.
  • הבשמים הראשונים שלך – קחי מספר טיפים לשמירה על הבושם

מדובר בבשמים הראשונים שלכם, בושם הוא לא מוצר צריכה זול ויש לשמור עליו. את הבושם יש לשמור באריזתו המקורית ולא להעבירו בין קופסאות ותמרוקים שונים מחשש לחמצון.

אל תפתחי את הבושם אם את לא מתכוונת להשתמש בו, לאחר שנה בערך מפתיחת הבושם הניחוח ילך לאיבוד במעט בהתאם לרמת השמירה שלך.

יש לשמור את הבושם במקום מוצל בו קרני אור לא עוברים. אגב, אם צבע הבושם נהיה מעט עכור סביר להניח שהבושם התקלקל.

מינטו טוקיו  – מתמחים בבשמים חדשים לנערה

מינטו טוקיו מתמחת בבשמים מומלצים לנערות, אצלנו תוכלו למצוא בשמים רבים אשר יוצרו בהשראת בשמים מובילים ומומלצים לנערות.

אנו מאמינים שבושם הוא מוצר צריכה בסיסי, בדיוק לשם כך אנחנו עובדים ימים כלילות על מנת להנגיש את המוצר הכי איכותי במחיר הכי טוב שיכול להיות.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אחד מיועצי היופי שלנו עוד היום!

 

 

 

MINATO

שירות לקוחות:

הרשמי עכשיו !